مجید سیاری
تهران
جشنواره کارآفرینان برتر
گلشاد نصیری
تهران
طهماسب داودی
تهران
فرهاد جهانگیری
تهران
سعید حامد نیا
تهران
غلامرضا حبیبی
تهران
سید محمد حسن سید شجاع
تهران
سمیه باقربیگی
تهران
سعید برخدا
تهران
حسین عطار
تهران
ثبت نام کارآفرینان
اخبار

سخنگوی دولت با بیان اینکه بر اساس برآوردهای اولیه بیش از یک هزار میلیارد تومان از محل انصراف دهندگان از دریافت یارانه نقدی درآمد نصیب دولت می شود گفت: جمع بندی درباره آمار انصراف دهندگان در حال انجام است و به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.

براساس مصوبات گروه صنعتی ایران خودرو تولید یک خودروی شاسی‌بلند جدید در برنامه تولید ایران خودرو خراسان پیش بینی شده است.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، نتایج پژوهشی که درباره شهرهای گران جهان انجام گرفته است نشان می‌دهد در خاورمیانه، بیروت گران‌ترین شهر برای خارجی‌هاست و این شهر در جهان نیز از این نظر در رتبه چهاردهم جهان قرار می‌گیرد.

همایش ملی زنان، نقش آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ که با شرکت رییس جمهوری برگزار شد، حاشیه هایی همچون حضور همسر روحانی و دختر امام راحل(ره) و همچنین تاکید رییس جمهوری بر وفاداری عهد دولت تدبیر و امید برای ایجاد فرصت های بیشتر حضور زنان در جامعه را در خود داشت.

باشگاه خبرنگاران: دولت ایتالیا قصد دارد تا ترسناک ترین جزیره جهان در دریاچه ونیز را به مزایده بگذارد. سالهاست که ورود به جزیره (Poveglia) برای جهانگردان ممنوع است، زیرا این جزیره خوفناک ترین جزیره در جهان است و ممکن از به بعد بزرگترین و فاخرترین محل تفریح را در خود جای دهد.جزیره "پوویجلیا" در دریاچه ونیز قرار گرفته است.