مجید سیاری
تهران
جشنواره کارآفرینان برتر
گلشاد نصیری
تهران
طهماسب داودی
تهران
فرهاد جهانگیری
تهران
سعید حامد نیا
تهران
غلامرضا حبیبی
تهران
سید محمد حسن سید شجاع
تهران
سمیه باقربیگی
تهران
سعید برخدا
تهران
حسین عطار
تهران
ثبت نام کارآفرینان
اخبار

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، نتایج پژوهشی که درباره شهرهای گران جهان انجام گرفته است نشان می‌دهد در خاورمیانه، بیروت گران‌ترین شهر برای خارجی‌هاست و این شهر در جهان نیز از این نظر در رتبه چهاردهم جهان قرار می‌گیرد.

همایش ملی زنان، نقش آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ که با شرکت رییس جمهوری برگزار شد، حاشیه هایی همچون حضور همسر روحانی و دختر امام راحل(ره) و همچنین تاکید رییس جمهوری بر وفاداری عهد دولت تدبیر و امید برای ایجاد فرصت های بیشتر حضور زنان در جامعه را در خود داشت.

باشگاه خبرنگاران: دولت ایتالیا قصد دارد تا ترسناک ترین جزیره جهان در دریاچه ونیز را به مزایده بگذارد. سالهاست که ورود به جزیره (Poveglia) برای جهانگردان ممنوع است، زیرا این جزیره خوفناک ترین جزیره در جهان است و ممکن از به بعد بزرگترین و فاخرترین محل تفریح را در خود جای دهد.جزیره "پوویجلیا" در دریاچه ونیز قرار گرفته است.

سیب میوه ای است که در دنیا به گونه های مختلف رشد می کند و می توان نمونه های مختلفی از آن را در دنیا پیدا کرد ولی شاید به سختی بتوان گونه های سیب آسیایی را در اروپا کاشت یا حتی پیدا کرد.
از آنجایی که کار با خاک رس و عمل آوردن آن برای ساخت اشیا مختلف کاری دشوار است، بیشتر اجسام سفالی در اندازه های کوچک هستند اما یک هنرمند کلمبیایی بزرگترین سفال دنیا را ساخته و حالا درون آن زندگی خوب و خوشی را هم دنبال می کند !